"Pokój"

W końcu mogę zaprezentować swój pierwszy film. Jest to historia pewnego chorego na astmę chłopca, który pewnej nocy nie zostaje sam w swoim pokoju...
Zapraszam do zapoznania się z filmem a także do przeczytania recenzji, która pojawiła się na łamach portalu HORROR ONLINE.
2011

17 komentarze:

Anonimowy pisze...

hejt, za to że ledwo obejrzałam do końca. i za to że mama mówiła, że duchy nie mogą skrzywdzić.
mistrz, świetna muzyka, nietypowe ujęcia. <3

owca pisze...

Świetne ujęcia, świetna muzyka, świetny klimat. Jestem pod wrażeniem, mało kto potrafi tak się wykazać w tak krótkim czasie ;) No i trzyma w napięciu. Nie ma co, gratuluje i życzę dalszych sukcesów :)

Piotr Włodarczyk pisze...

Rewelacja, stworzyłeś niesamowity klimat, uczucie niepokoju trzymające od początku do końca filmu, świetne niebanalne ujęcia. Pozostaje tylko czekać na kolejne filmy Twojej produkcji.

cedro pisze...

Coś niesamowitego. Serio, jestem pod mega wrażeniem. Genialne zdjęcie i przede wszystkim gratuluję scenariusza, bo to z pewnością nie było łatwa napisać dobry scenariusz, tak, aby straszył przy jak najmniejszym koszcie produkcji.
KLASA!

Marek K. pisze...

Dzięki za miłe słowa a zarazem cieszę się, że film się podoba :)
Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Wciąga. Pomyśl nad wysłaniem go na Pol-8 ;)

Marek K. pisze...

Pol-8 w tym roku chyba nie ma :( Z tego co patrzyłem ... Mimo wszystko dzięki :)
Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Musi być.. A tamtym roku był.
Aczkolwiek dowiem się dla pewności i napisze;)

Krakerss. pisze...

Niestety miałeś racje. Pytałam zeszłorocznych organizatorów i niestety nie ma.. Jednakże nie wyklucza to faktu, że może być w przyszłym roku ;)
Słyszałam o nowym filmie, a do przyszłego roku zapewne powstaną kolejne, więc zostaje mi tylko życzyć powodzenia i śledzić na bieżąco ;)

Heterandria pisze...

dżizas jak zaczął myć zęby nie wytrzymałam i musiałam przewinąć na koniec :P niestety wymiękam przy horrorach i ten jest dobry ;) gratuluję debiutu filmowego :)

Marek K. pisze...

Aż taki straszny to on chyba nie jest :)

Anonimowy pisze...

hiszpański.

Anonimowy pisze...

Porządna robota, jak podejrzewam jesteś studentem lub słuchaczem jakiejś filmówki, widac po ujęciach i całokształcie dbania o szczegół.Ja jestem w afit.Czym kręcone?
pozdrawiam

Marek K. pisze...

Hej :) Jestem samoukiem, także nie jestem po żadnej szkole. Ale planuję złożyć papier na łódzką filmówkę, chociaż spróbuję. A kręcone było C5dmkII. Dzięki za wpis i również pozdrawiam :)

Anonimowy pisze...

Właśnie widziałam materiał z Tobą na TVP2 i od razu na tą stronę zajrzałam. Film w świetnym klimacie, zdjęcia również. Świetna robota i czekam na więcej :-)

Marek K. pisze...

Cieszę się, że poświęciłaś kilka minut aby tu zajrzeć :) Mam nadzieję, że już niedługo zaktualizuję bloga nowymi pracami.
Pozdrawiam !

tekk pisze...

oglądam przez palce bo się boję ;)

Prześlij komentarz